Co mogę dla państwa zrobić?

Rekrutacja i selekcja

W obszarze HR proponuję nowe spojrzenie na rekrutację i selekcję pracowników. Wysoką jakość na polskim rynku pragnę budować w oparciu o gruntowną analizę stanów i cech emocjonalno-motywacyjnych kandydatów do pracy, co w połączeniu z osiągniętą przeze mnie dojrzałością biznesową, będzie sprzyjać budowaniu trwałych i korzystnych relacji firm, dla których pracuję, z ich nowymi pracownikami. Biorę pod uwagę potrzeby obu stron procesu, aby ich przyszła współpraca była owocna i długotrwała. Badam, czy określone środowisko pracy jest gotowe zapewnić realizację potrzeb emocjonalnych kandydata, co dobrze rokuje na trwałą współpracę pracodawcy i pracownika.

Mam blisko 15letnie doświadczenie i praktyczną znajomość procesów zarządczych i sprzedażowych. Moja wiedza i doświadczenie to jednak jeszcze za mało dla skuteczności procesu rekrutacji. Kluczową, moim zdaniem, jest postawa wobec drugiego człowieka. Poznawanie ludzi jest dla mnie interesujące i zależy mi na odkrywaniu w nich tego, co dobre na rzecz Państwa organizacji.

Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się z moim warsztatem pracy i tym, co różni mnie od konkurencji.

Zachęcam również do zadbania o rozwój osobisty Państwa pracowników – oferuję warsztaty rozwoju osobistego.

Wsparcie psychologiczne w życiu osobistym i zawodowym

Brytyjski oddział Heinza zaproponował swoim pracownikom kurs terapii poznawczo-behawioralnej, aby pomóc im zbudować wewnętrzne zasoby dla lepszego radzenia sobie ze stresem i innymi trudnościami życia. Zadowoleni pracownicy polecali dalej między sobą tę formę wsparcia. Do wyboru był kurs komputerowy lub bezpośredni kontakt z terapeutą (źródło: http://www.employeebenefits.co.uk/). Dla podnoszenia jakości życia osobistego i zawodowego, w gabinecie pomocy psychologicznej i psychoterapii dla osób dorosłych, proponuję pomoc w znaczeniu rozwoju osobistego, ale również jako leczenie zaburzeń natury psychologicznej. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz członkiem EABCT. W pracy kieruję się wysokimi standardami etycznymi – Kodeksem Etycznym Terapeuty Poznawczo-Behawioralnego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe – uzyskałam I stopień kwalifikacji czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Obecnie realizuję II stopień szkolenia i jestem w trakcie procesu do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Doceniam ważność i wartość regularnej superwizji – systematycznej dyskusji z bardziej doświadczonym kolegą i informacje zwrotne na temat prowadzonej terapii uzyskiwane od superwizora-dydaktyka.

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia potrzeb i możliwości wsparcia, nie tylko w kryzysach życia psychicznego.

psycholog Gdańsk

psychoterapeuta Gdańsk

Photo: Anna Rezulak, Make up: Elżbieta Skoczeń, Hair: Aleksandra Czerwińska, Web design: A Studio