Kim jestem?

Moim zdaniem, bycie liderem to postawa, nie – stanowisko, dlatego zrezygnowałam z atrakcyjnych propozycji pracy w ukształtowanych już organizacjach na rzecz realizacji projektów, co do których mam pewność, że zrealizuję je z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Po 13 latach pracy w agencjach zatrudnienia – setkach spotkań i tysiącach rozmów z Klientami o ich potrzebach personalnych – i kilku latach wolontaryjnej pracy w pomocy psychologicznej, zostałam freelancerem. Dziękuję moim dotychczasowym Pracodawcom za stworzenie warunków, dzięki którym osiągnęłam obecny poziom dojrzałości biznesowej na tak trudnym i dynamicznie rozwijającym się rynku usług.

Jestem psychologiem, z wieloletnim doświadczeniem w branży usług HR i z kilkuletnim doświadczeniem w profesjonalnym identyfikowaniu potrzeb emocjonalnych ludzi. Takie połączenie jest doskonałą podstawą, aby łączyć ludzi w ich zawodowym życiu, a kiedy jest potrzeba – wesprzeć ich również psychologicznie w życiu osobistym.

W codziennych kontaktach międzyludzkich, tych zawodowych i osobistych, popularyzuję psychologiczne wzorce dobrego życia.

Jestem psychologiem, mamą, żoną, córką, siostrą, ciocią i przyjaciółką. Byłam pracownikiem. Chciałabym być uznanym konsultantem organizacyjnym w kraju i za granicą oraz psychoterapeutką.

Bez trików i wyuczonych technik, a zatem i manipulacji, sprzedaję usługi HR i ich faktyczną wartość. W swoim zawodowym życiu – w pracy w korporacyjnej przestrzeni – usłyszałam, że niezmiennie zachowuję naturalność i autentyczność. Zapraszam zatem do prawdziwej rozmowy o Państwa potrzebach, tych zawodowych i osobistych.

Photo: Anna Rezulak, Make up: Elżbieta Skoczeń, Hair: Aleksandra Czerwińska, Web design: A Studio